اخبار

عضو شورای تهران:

مذاکره با صندوق کارآفرینی امید برای دریافت وام بلندمدت انجام شده است

تهران - ایرنا - عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از مذاکره با صندوق کارآفرینی امید به منظور دریافت وام‌های بلند مدت با بهره کم برای کارآفرینان خبر داد.

25 ارديبهشت 1401 15:0
زارع‌پور در دیدار با شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها:

دولت با همراهی مردم در حال اجرای یکی از مهم‌ترین طرح های اقتصادی در کشور است

تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع روسای روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات، شرکت های تابعه و خبرنگاران، رسانه ها را چشم بیدار و ناظر جامعه عنوان کرد و گفت: برای تبیین برنامه‌های وزارت ارتباطات به همکاری رسانه‌ها نیاز داریم.

25 ارديبهشت 1401 14:52
رییس مرکز پژوهش های مجلس خبر داد:

تسهیل صدور مجوزهای کسب کار؛ نظارت پسینی به جای نظارت پیشینی است

تهران-ایرنا-رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اجرای کامل قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار گفت: اجرای این قانون باعث اعمال نظارت پسینی به جای نظارت پیشینی در ارائه مجوزها خواهد شد.

25 ارديبهشت 1401 14:48

استقرار ۲۸۴ شرکت دانش بنیان در استان البرز

کرج - ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: اکنون ۲۸۴ شرکت و موسسه دانش بنیان در این استان مستقر بوده و در حال فعالیت هستند.

25 ارديبهشت 1401 14:44
مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

۷۰ درصد انتصابات امور استان‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی متعلق به نیروهای جوان است

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ۷۰ درصد انتصابات جدید در معاونت امور استان‌های این وزارتخانه متعلق به دهه شصتی‌هاست، گفت: به منظور تحقق ظرفیت‌های جدید در حوزه فرهنگ و هنر کشور، شبکه‌سازی و حمایت از تشکل‌های خودجوش در حوزه‌های متعدد فرهنگی مورد تاکید است.

25 ارديبهشت 1401 14:38
استاندار قم:

مدل قراردادی برای جذب نیرو مناسب نیست

قم - ایرنا -استاندار قم با بیان اینکه مدل قراردادی در جذب نیرو چندان مناسب نمی‌باشد گفت: در حق نیروهایی که سال‌ها است به صورت قراردادی فعالیت می‌کنند جفا شده است بنابراین در تلاش هستیم موضوع را پیگیری کنیم.

25 ارديبهشت 1401 14:23

حمایت اداره کار قزوین از مشاغل کوچک و کارگاهی

ایسنا/قزوین سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین به‌منظور اشتغال‌زایی و توسعه کسب‌وکارهای کوچک از این مشاغل حمایت و با همکاری جهاد دانشگاهی قزوین زمینه برندسازی محصولات این مشاغل را فراهم می‌کند.

25 ارديبهشت 1401 14:18
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد

نقش مهم صنایع کوچک در ایجاد اشتغال، رونق تولید، توسعه اقتصادی

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صنایع کوچک می ‏توانند نقش اساسی در برنامه ‏های آینده توسعه صنعتی و اقتصادی کشور داشته باشند.

25 ارديبهشت 1401 14:11

برگزاری رویداد کارآفرینی «راه نو»

انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی نوشیروانی رویداد کارآفرینی راه نو را برگزار می‌کند.

25 ارديبهشت 1401 14:8

کمیسیون اقتصاد و هنر بانوان در شهرهای اقماری کرج تشکیل می‌شود

ایسنا/البرز مشاور فرماندار و مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری کرج از تشکیل کمیسیون امور بانوان و خانواده در شهرهای اقماری این کلانشهر خبر داد و گفت: تجمیع ظرفیت های حوزه بانوان،اجرای برنامه های راهبردی، آموزشی و هنری در راستای توانمندسازی اقتصادی بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانوار از جمله سیاست های این کمیسیون خواهد بود.

25 ارديبهشت 1401 14:2
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:

دانشگاه آزاد سرمایه نظام است

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سرمایه‌ی نظام جمهوری اسلامی ایران است و با تمام وجود باید آن را حفظ کرد.

25 ارديبهشت 1401 13:49

مشاهده سوابق بیمه از سایت تامین اجتماعی

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی و نظارت روی آن یکی از مهمترین اموری است که بیمه شدگان تامین اجتماعی باید در اولویت قرار دهند. متاسفانه به دلیل بی توجهی به سوابق بیمه، شمار زیادی از کارمندان و کارگران تحت پوشش تامین اجتماعی ناخواسته متضرر می شوند و در زمان بازنشستگی دچار مشکل می شوند. فاصله افتادن بین سوابق بیمه به دلیل سوءاستفاده یا بی توجهی کارفرما در پرداخت به موقع حق بیمه می تواند مشکلات زیادی را چه در حین دوره خدمت چه در زمان بازنشستگی افراد ایجاد کند.

25 ارديبهشت 1401 13:39
صباغیان:

افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارگران، ناچیز است

نماینده مردم ابرکوه، بافق، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام دولت درباره افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارگران مشمول قانون کار تاکید کرد که این مصوبه مجلس نیست.

25 ارديبهشت 1401 13:35
بابایی:

حقوق کارگران شاغل در بخش دولتی باید طبق مصوبات شورای عالی کار باشد

رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حقوق و دستمزد کارگران شاغل در بخش دولتی باید بر اساس مصوبات شورای عالی کار باشند.

25 ارديبهشت 1401 13:32
رییس کل سازمان نظام پرستاری مطرح کرد

پیگیری مجوزهای استخدامی از دولت و مجلس و محاسبه معوقات تعرفه‌های پرستاران از دی ماه

رییس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور و با بیان اینکه ۷۰ درصد پست‌های سازمانی وزارت بهداشت خالی است و اگر مجوزی از سازمان امور استخدامی داشته باشد، می‌تواند برای تبدیل وضعیت پرستاران اقدام کند، گفت: این خواهش را از دانشگاه‌های علوم پزشکی داریم که با این جوانان مراعات کنند تا مجوزهای استخدامی بیاید.

25 ارديبهشت 1401 13:27

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟