برنامه‌های هفته روابط عمومی با محوریت شعار سال در استان فارس تدوین شد

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس:
برنامه‌های هفته روابط عمومی با محوریت شعار سال در استان فارس تدوین شد

شیراز-ایرنا-دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌ آفرین نامگذاری شده شده است اظهار کرد: تلاش کرده‌ایم محور تدوین برنامه‌های هفته روابط عمومی، شعار سال باشد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، هادی بستام در آغاز هفته روابط عمومی ضمن پاسداشت این جایگاه به بیان برنامه‌هایی که همزمان با این مناسبت برگزار می‌شود پرداخت و گفت: این برنامه‌ها روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت با غبار روبی قبور مطهر شهدا آغاز می‌شود.

وی همچنین به برگزاری جلسه‌ای در روز سه‌شنبه اشاره کرد که با حضور دو سخنران ملی برگزار می‌شود و افزود: این جلسه با موضوع «کنش‌گری در آرایش جدید رسانه» به بررسی آسیب‌شناسی رسانه‌ها، مدیران و روابط عمومی ها می‌پردازد و دکتر خلجی، عضو شورای اطلاع‌رسانی دولت و همچنین دکتر نصرالهی رییس دانشکده علوم ارتباطات تهران مرکز در این نشست سخن خواهند گفت.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس بازدید از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان را از جمله برنامه‌های هفته روابط عمومی دانست و عنوان کرد: علاوه بر اینکه از شرکت‌های و واحدهای تولیدی فعال، نیمه فعال و یا دارای مشکل بازدید خواهیم کرد در برگزاری نهضت احیا واحدهای اقتصادی نیز در حد توان کمک می‌کنیم. 

وی همچنین به تداوم این بازدیدهای هفتگی از سوی شورای روابط عمومی ‌های استان خبر داد.برگزاری دوره‌های آموزشی برای همکاران فعال در روابط عمومی دستگاه ها از دیگر مواردی بود که بستام به آن اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون چهار دوره آموزشی برگزار کرده‌ایم که برگزاری این دوره‌ها علاوه بر هفته روابط عمومی در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف با هدف ایجاد ارتباط آسان‌تر بین رسانه‌ها و این سازمان‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که به گفته دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس در این هفته برگزار می‌شود.

بستام اعلام کرد: روز جمعه و در پایان هفته روابط عمومی برنامه تفریح خانوادگی با همکاری شهرداری شیراز برای اعضا شورای روابط عمومی‌ها برگزار خواهد شد.


25 ارديبهشت 1401 15:11
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟