تصویب کلیات تعرفه های سلامت در سال ۱۴۰۱

تصویب کلیات تعرفه های سلامت در سال ۱۴۰۱

هیئت دولت در جلسه عصر امروز خود کلیات تعرفه های سلامت و میزان رشد آن در سال ۱۴۰۱ را بررسی به تصویب کرد.
به گزارش تسنیم، در جلسه بعدازظهر امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، کلیات تعرفه های سلامت و میزان رشد آن در سال ۱۴۰۱ بررسی و به تصویب رسید.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود، به استناد بند (الف) ماده (۹) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و به پیشنهاد مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بودجه کشور، کلیات تعرفه های سلامت و میزان رشد آن در سال ۱۴۰۱ را تصویب کرد.

** ارائه گزارش به هیئت وزیران درخصوص سند تحول دولت

در ادامه جلسه امروز هیئت وزیران، گزارش دبیرخانه ستاد راهبردی و رصد و پایش سند تحول دولت درخصوص سند یاد شده مورد بررسی قرار گرفت.

سند تحول دولت در راستای فرمان مقام معظم رهبری در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴، سیاست های کلی نظام و با اتکا و بهره مندی از بیانات امام خمینی(ره) و انتظارات تحولی رهبر معظم انقلاب با تأکید بر بیانیه گام دوم انقلاب، نگاشته شده و در اجرای اصل (۱۳۴) قانون اساسی، به عنوان برنامه و خط مشی دولت و مبنای عمل قوه مجریه، وزرا و دستگاه های اجرایی تهیه و تدوین شده است.

عدالت محوری، مردم پایه بودن، دانش بنیان بودن و خانواده محوری، چهار رکن اصلی سند یاد شده را تشکیل می دهند.

رونق تولید ملی، ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی و چگونگی شناسایی موضوعات اولویت دار کشور، از دیگر بخش های مورد توجه در سند تحول دولت هستند.


4 ارديبهشت 1401 22:24
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟